מכון התקנים הישראלי אודות קבוצת כרמל

מאז הקמתה בשנת 1979, קבוצת כרמל מבית כרמל בידוד בע"מ מובילה בתחומה את התעשייה, תוך שמירה על מקצוענות, חדשנות, יצירתיות ושירות לקוחות מעולה. הניסיון הרב של קבוצת כרמל בפרויקטים מורכבים וגדולים לאורך השנים, יחד עם יכולות הנדסה, יכולות ביצועיות גבוהות, חוסן כלכלי, גמישות תפעולית והתאמה אישית ללקוח, מאפשרים לה להציע מענה מושלם ומקיף לפרויקטים מגוונים, ברמת גימור מושלמת ומבלי להתפשר על איכות ולוחות זמנים.

מיגון אש פאסיבי

קבוצת כרמל מציעה את חוד החנית של הטכנולוגיה העולמית בתחום מיגון האש הפאסיבי תוך התמחות מיוחדת במנהור ולתעשיות הכימיה והפטרוכימיה. רכישה של פיתוחים בינלאומיים ואימוץ תקנים מתקדמים מאפשרים לה להעמיד לרשות לקוחותיה את היכולות המתקדמות בישראל בתחום מיגון האש הפאסיבי ואת המוצרים פורצי הדרך של חברת  W.R.Grace  העולמית.

מפעל יצרני לעיבוד פח

בבעלות קבוצת כרמל מפעל יצרני לעיבוד פח המשתמש בטכנולוגיות מתקדמות לבצוע עבודות חיתוך, כיפוף, עירגול, חיבור וריתוך לפח שחור, מגולוון, אלומיניום ונירוסטה עד עובי של 3 מ"מ.
הקבוצה שומרת על חדשנות בתחום הייצור במטרה לאפשר ייצור איכותי ומהיר. בזכות שיתופי פעולה בינלאומיים, משלבת קבוצת כרמל את המכשור החדיש והמתקדם בעולם ומציגה פיתוחים ייחודיים ופתרונות יצירתיים שהופכים כל אתגר לאפשרי.

פיגומים תעשייתיים

כחלק מהשירות הכולל ויכולותיה המקצועיות של הקבוצה, מציעה קבוצת כרמל את מומחיותה בהקמת פיגומים תעשייתיים, תוך שמירה על גמישות תפעולית והתאמה לצרכי הלקוח. לקבוצה צוותים מנוסים ומיומנים , בעלי תעודות הסמכה ממשרד העבודה.

תיעול

קבוצת כרמל מתמחה בתכנון ייצור והתקנת מובילי אוויר לתעשיה ולענף הבניה. הקבוצה מציעה מוצרים עשויים  פח שחור, מגולוון, נירוסטה ואלומיניום עד עובי של 3 מ"מ. בטכנולוגיות ייצור מתקדמות וחדשניות המאפשרות ייצור מהיר ואיכותי של מוצרים בעלי חוזק, עמידות ואטימה בהתאם לתקנים בינלאומיים.

בידוד תרמי/אקוסטי

כשחקנית מובילה בתחום הבידוד בתעשייה הכימית/פטרוכימית, הבניה והחקלאות, מציעה קבוצת כרמל מומחיות מקצועית, ניסיון עתיר שנים, צוותי התקנה מיומנים וניהול פרויקטים מקיף תוך שימת דגש מיוחד לרמות איכות גבוהות ועמידה בלוחות זמנים.

ייעוץ מקצועי

קבוצת כרמל עומדת לרשות לקוחותיה מאז שנת 1979 בייעוץ מקצועי, תוך ניצול הידע הרב והניסיון המקצועי הנרחב שהצטבר בחברה. קבוצת כרמל מקפידה להתעדכן וליישם את הפתרונות הטכנולוגיים ואת החידושים העולמיים בתעשייה ומשלבת את יכולותיה בגיבוש פתרונות יצירתיים וחכמים, תוך ראיה כוללת של צרכי הפרוייקט והלקוח.קבוצת כרמל מבית כרמל בידוד בע"מ Copyright © 2012