מכון התקנים הישראלי מפעל יצרני לעיבוד פח

בבעלות קבוצת כרמל מפעל יצרני לעיבוד פח המשתמש בטכנולוגיות מתקדמות לבצוע עבודות חיתוך, כיפוף, עירגול, חיבור וריתוך לפח שחור, מגולוון, אלומיניום ונירוסטה עד עובי של 3 מ"מ.

הקבוצה שומרת על חדשנות בתחום הייצור במטרה לאפשר ייצור איכותי ומהיר. בזכות שיתופי פעולה בינלאומיים, משלבת קבוצת כרמל את המכשור החדיש והמתקדם בעולם ומציגה פיתוחים ייחודיים ופתרונות יצירתיים שהופכים כל אתגר לאפשרי.

מרבית תהליכי הייצור הינם אוטומאטיים וממוחשבים. המפעל ממוקם על שטח של כ- 3,000 מ"ר ומעניק גיבוי יצרני לכל פעילויות הקבוצה על שלל מחלקותיה וכולל בין השאר:

  • מכונות לחיתוך בפלזמה, קו ייצור מלא בשיטת SPIRO לתעלות ואביזרים בחתך עגול, הכולל ציוד לייצור תיעול ספירלי, ציוד להלחמת אביזרים, ציוד לערגול וסגירת סגמנטים, ציוד לריתוך נקודתי.
  • קו רציף לייצור תיעול מלבני מאוגן עד עובי פח של 1.2 מ"מ.
  • קווי ייצור למובילי אוויר תעשייתיים במבנה מרותך ובחיבור אוגנים,הכולל את הציודים המתקדמים ביותר בשוק: ציוד כיפוף הידראולי, ציוד עירגול ממוחשב וייחודי בישראל לייצור סטנדרטי ואיכותי , ציוד ריתוך אורכי רובוטי, Seamer, המעניק איכות ריתוך אופטימלית, ציודי הרחבה וציודי   הפשלה ממוחשבים.
  • מחלקת צביעה מקצועית בעלת ניסיון רב המאפשרת צביעת מוצרים ברמת איכות גבוהה ביותר ובהתאם לדרישות הלקוח.

הקבוצה מציגה קווי יצור מבית היצרנים המובילים בעולם: SPIRO, RAS, PRINZING, SCHNELLDORFER.

תהליך הייצור הינו מבוקר ע"י מערכת איכות ISO9001  המקיים בקרה בתהליכי התכנון, הייצור ובדיקות בגמר.

כחלק מה"אני מאמין" של ביסוס יכולות ותשתית הטובות בעולם, קבוצת כרמל היא הנציגה הבלעדית בישראל של החברות המובילות בעולם:  SPIRO, VIRON, W.R.Grace  ומפעילה את קבוצת הבת Isravent.

על מנת לתת מענה לביקושים, קבוצת כרמל פתחה את חנות המפעל, המציעה את כל מגוון הפתרונות המתקדמים בתחום התיעול תוך מתן ייעוץ מקצועי ללקוחותיה.

 

ישראוונט

ישראוונט מקבוצת כרמל, מתמחה בייצור אביזרים ותעלות בחתכים עגולים בשיטת "SPIRO" העשויים מפח מגולוון ומפח נירוסטה. ישראוונט משלימה את סל המוצרים שמציעה קבוצת כרמל ללקוחותיה בתחום עיבוד הפח. את המוצרים ניתן לקבל מבודדים אקוסטית ואו תרמית וצבועים על פי דרישות הלקוח.

האביזרים והמוצרים מיועדים לצרכי מיזוג אוויר, מרזבנות ותבניות ליציקת עמודי בטון. בין המוצרים של SPIRO שמציעה קבוצת כרמל ניתן למצוא אביזרים סיגמנטים, אביזרים כבושים, אביזרים בעלי חיבורים אטומים מדגם safe, דמפרים לוויסות אוויר עם אפשרות לאטימה מוחלטת, מפזרי אוויר לתעלות עגולות, משתיקי אוויר ועוד. קטרי האביזרים נעים בין 100 מ"מ ל-1400 מ"מ.

בנוסף, חברת ישראוונט מתמחה בייצור תעלות ואביזרים לביצוע תקרות חללים דרוכות בשיטת "וונטפלור" ומשתפת פעולה עם קבלני דריכה בפרויקטים מורכבים באתרים מגוונים, תוך שילוב בין ייצור מושלם למקצוענות בהתקנה.

 

 


         לייעוץ או שאלה אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:
04-9541168

קבוצת כרמל מבית כרמל בידוד בע"מ Copyright © 2012