מכון התקנים הישראלי טאפר טק

הופכים את הבלתי אפשרי – לאפשרי
טאפר-טק מתמחה בבניה ובתחזוקה של חדרים נקיים ובשינוע הנדסי של מכונות וציוד כבד או מורכב במיוחד. עם צוות מקצועי של מהנדסי מכונות והנדסאים מוסמכים, ניסיון רב-שנים ופרויקטים מגוונים ומורכבים, טאפר-טק מציעה הבנה הנדסית, יכולות מוכחות ותוצאות יוצאות דופן בארכיטקטורה נקייה ובשינוע מורכב.
 
בנייה ותחזוקה של חדרים נקיים
  • לתעשיית האלקטרוניקה והסמיקונדקטור
  • לחברות פארמה וביוטק
  • למעבדות
  • לחדרי ניתוח
  • תשתיות וטכנולוגיות בינוי לחדרי פיקוד, בקרה ושליטה
  • למערכת הביטחון
  • לחדרי ניסוי ולסביבה מבוקרת ונשלטת
התאמה מושלמת של הארכיטקטורה לדרישות המיוחדות של ה לקוח , בכל דרגת ניקיון, תוך תמיכה בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, עם מגוון רחב של יצרנים ושל מערכות סינון ועיבוד אוויר.
 
שינוע הנדסי של ציוד ומכונות כבדים, גדולים ומורכבים במיוחד
חברת טאפר-טק בעלת ידע מתקדם ויכולת תכנונית לבצע פרויקטים של שינוע, פירוק, העברה והתקנה, של רכיבים, מכונות, חלקים או ציוד כבד, גדול, יקר ומורכב. טאפר-טק מצטיינת בזריזות, בגמישות, בביצוע מקצועי ובעמידה בלוחות זמנים קפדניים. החברה מקפידה על בטיחות בכל שלב ומאפשרת ללקוחותיה להיות בטוחים ורגועים כי הפרויקט נמצא בידיים הטובות, האמונות והמנוסות ביותר.
 
חזון של אמינות, מקצועיות ואחריות
טאפר-טק לא משאירה דבר ליד המקרה ומספקת שירות אמין ומקצועי לאורך כל הפרויקט. פעילותה של טאפר-טק דורשת אחריות, דרישה שהחברה לוקחת ברצינות רבה: החל מנושאי בטיחות, דרך פתרונות מקצועיים וכלה בעמידה בלוחות זמנים. ללא פשרות, ללא "עיגול פינות" וביכולות תכנון וביצוע שרק מעט מאד חברות יודעות לספק. לטאפר-טק יכולת מיוחדת לשיתוף פעולה עם צוותים רב-תחומיים והיא יודעת להסתנכרן כחלק מצוותי הקמה בפרויקטים גדולים ולעבוד בשיתוף פעולה מלא ובראיה מערכתית של פרויקט כולל.
 
אלכס טרצ'וק – האדם שמאחורי טאפר-טק
בראש חברת טאפר-טק עומד אלכס טרצ'וק, מהנדס מכונות, כרייה וקידוחים אשר גייס את ניסיונו העשיר בתפקידים שונים בחברות קבלניות ובפרויקטים מגוונים (ביניהם "טבע", "אינטל", "מיקרון", "ממ"ג שורק" ועוד) להקמת חברת טאפר-טק. 
 
קבוצת כרמל
בשנת 2014 רכשה קבוצת כרמל, הקבוצה הגדולה בארץ למיגון אש פאסיבי, תיעול, פיגום ובידוד תרמי ואקוסטי, את חברת טאפר-טק ואפשרה הרחבת סל השירותים ההדדי בין החברות, לרווחת הלקוחות המשותפים. הגב החזק של קבוצת כרמל, יחד עם הידע המקצועי והסטנדרטים של חברת טאפר-טק, משתלבים היטב ומספקים פתרון רחב, אמין ומותאם בצורה מושלמת לצורכי הלקוח.
 


קבוצת כרמל מבית כרמל בידוד בע"מ Copyright © 2012